Žena se vyléčila z pokročilé rakoviny 4. fáze: čím to dokázala?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Bývalá modelka Candice Marie Fox onemocněla rakovinou štítné žlázy a lékaři jí dávali 5 let života. Její rakovina pronikala i do jiných orgánů. Zničená a vyčerpaná však odmítla chemoterapii a místo toho začala konzumovat 3 ananasy denně spolu s citronem, kiwi, grapefruitem, banány, jablky a papájou.

Nyní jí je 31 let a je živá a zdravá. Dokázala porazit rakovinu čtvrtého stupně samoléčbou za 6 měsíců, což je neuvěřitelné!

Proč se uchýlila právě k přírodní léčbě?

Jelikož prožila ztrátu 13letého bratrance a 31letého přítele Jamieho na rakovinu, kdy podstupovali chemoterapii – nějak tušila, že tudy cesta nevede. Chemoterapie nebyla v jejích očích ten správný způsob, jak zvítězit nad rakovinou. Zvláště poté, když na ni zemřeli dva blízcí lidé v jejím okolí.

Rozhodla se, že rakovině zkusí čelit zcela přírodním způsobem. Přestala kouřit a začala používat jen kosmetiku a čistící prostředky bez chemických substancí. Je přesvědčená, že stres, chemikálie a živočišné produkty krmí rakovinu, tak je potřeba se jich zbavit.

Jak je možné porazit rakovinu konzumací vybraného ovoce?

Odpověď je poměrně jednoduchá – ananas, papája a kiwi jsou bohaté na látku zvanou bromelain. Ta dokáže zničit rakovinné buňky. Bromelain je totiž směsí enzymů, které mají v těle aktivní účinky a jeho složky – proteinázy a proteázy, štěpí bílkoviny a zabíjí tak nádorové buňky.

Mimo to, má také pozitivní účinky na zlepšení zánětu v těle a posiluje imunitní systém.

Začala rovněž spolupracovat s odborníky, kteří mají tezi, že živočišné bílkoviny jsou potravou rakovinné buňky. Konzumací masa, tělo spotřebuje veškerou svou energii trávením – místo toho, aby ji naopak využilo pro boj s rakovinou. Existuje mnoho lékařských center ve Spojených státech, které z této teorie vycházejí.

Zdroj: cuisineandhealth.com

Autor: Renata Horáková
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
ZAVŘÍT