Užijte si koupání, ale i kvalitní hudbu. Užijte si Přehrady Fest 2020

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Předchozí dva ročníky Přehrady Festu byli mezi lidmi velmi oblíbené. I proto se pořadatelé letos rozhodli uspořádat rovnou dvě části tohoto oblíbeného hudebního festivalu. Ty proběhnou ve dnech 31. 7. – 1. 8. 2020 v kempu Vranovská pláž a 7. – 8. 8. 2020 v Autokempu – Seč pláž v Pardubickém kraji. 

Jaké interprety uslyšíte?

Ve Vranově vás potěší vystoupení oblíbené skupiny Divokej Bill, v Seči vás pak pohladí na duši David Koller se svojí kapelou. Na obou místech si budete moct užít všestranný a vtipem nabitý program. Celou událost vám zpříjemní osobnosti, jako jsou Tomáš Klus, Anna K., Pokáč, Mirai, Jelen, No Name, Berenika Kohoutová, UDG a další.

Užijte si zábavu pro malé i velké

Přehrady fest nepatří k obyčejným hudebním festivalům, kde se nadá dělat nic jiného než stát a poslouchat hudbu. Jde o akci, která vás může překvapit nejrůznějšími letními aktivitami určenými pro všechny generace – jak pro malé i velké. Je to spojení letního hudebního festivalu, dětského dne a rodinné dovolené u vody. Vzhledem k tomu, že předchozí dva ročníky tohoto festivalu byly více než úspěšné, bude se letos konat další, v pořadí již třetí ročník této akce.

Pořadatelé si přichystali řadu novinek

Kromě kvalitního hudebního vystoupení si zde můžete užít také pestrý doprovodný program, který je vhodný jak pro děti, tak i dospělé. V areálu, kde se bude koncert konat, nebude chybět ani zázemí pro rodiny s malými dětmi. Akce bude probíhat v bezprostřední blízkosti vody, takže zde bude spousta dalšího vyžití, jako je koupání, plavání, řádění na obřích skluzavkách či hra vodního póla. Pořadatelé si na letošní ročník festivalu přichystali také řadu nových atrakcí a soutěží, nejmenší z nás si mohou užít pigyádu s vlastním pódiem, kde bude celý víkend probíhat rozšířený program pro děti. 

Autor: Katka Procházková
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu