Nejšílenější módní trendy – nosili jste je také?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Móda je skvělá v tom, že se velmi často obměňuje a pokaždé tak můžeme oblékat nové a nové kousky. Někdy ale módní návrháři trošku ulítnou a místo skvělého modelu se na přehlídkovém mole objeví nějaká šílenost nebo úplná katastrofa. Schválně oblékli byste si něco takového?

Cyklistické kraťase

Ano, když se vydáme na celodenní cyklistický výlet, bude se nám v nich lépe šlapat, ale nosit je do města už je trochu moc, nemyslíte? Cyklistické šortky běžně můžeme vidět i na těch nejslavnějších celebritách v čele s profesionální celebritou Kim Kardashian, ale nechápeme moc proč. Vždyť to vůbec nevypadá hezky. Obepnutý a lesklý materiál, který už na první pohled říká, že jde o sportovní oblečení, se přece na procházku městem vůbec nehodí.

Latexové oblečení

Na erotické hrátky, proč ne. Ovšem nosit do společnosti overaly, sukně nebo šaty z latexu je už moc velký výstřelek. Kromě toho, že takové oblečení nemůže být ani trochu pohodlné, působí dost lascivně a nevkusně. Přesto se najdou lidé, co neváhají latex na sebe obléknout i na obyčejnou večeři nebo dokonce na společenskou akci. Klasická kůže vypadá hezky, a když se dobře zkombinuje, jde o velice vkusný a módní kousek, ale oblékat lesklou kůži, ve které budete těsně obepnutí, se do společnosti vážně nehodí – to by si každý měl nechat na doma a obchody by je měli stáhnout raději z prodeje.

Bunda, do které se zabalí celá rodina

Na módních přehlídkách se už dokonce objevila bunda, která svým vzhledem připomíná spíš spacák než zimní kabát. Obrovská péřovka, do které by se zabalila celá vaše rodina, se stala ale velkým hitem. Celebrity si je oblíbily a tak netrvalo dlouho, aby je začali nosit i ostatní. Ale ruku na srdce, vždyť místo toho, abyste v ní nadělali hodně parády, bude vám maxi bunda spíše kazit a deformovat postavu. Není nutné každý trend z přehlídek mít doma, co myslíte?

Někdy je lepší držet se při zemi a nepouštět se do příliš velkých experimentů. Často se totiž takové extrémní módní trendy stejně rychle ztratí, jak se objevily.

 

Autor: Vlastimil Vachta
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
zavřít reklamu