Michelina Lewandowska: Přítel ji pohřbil zaživa, smrti unikla jen o vlásek díky diamantovému prstenu

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Michelina měla teprve 27 let a doma na ni čekal čtyřletý syn, když se ji její tehdejší přítel pokusit zabít snad tím nejhorším způsobem, jaký si lze vůbec představit. Nejprve ji omráčil paralyzérem a pak zakopal v krabici uprostřed lesů.

Mladá žena se zachránila tím, že zachovala chladnou hlavu a ze svého hrobu unikla i díky diamantovému prstenu, který paradoxně dostala právě od svého přítele.

Místo nákupů ji zakopal pod zem

Michelina se v osudný den chystala se svým přítelem na nákupy, ten jí však do obchodu už nevzal. Omráčil ji paralyzérem a odvezl hluboko do lesa, kde svou přítelkyni svázal a zavřel do kartonové krabice. Tu vhodil i s tělem ženy do připraveného mělkého hrobu. Michelina se probudila ve chvíli, kdy už slyšela zvuky rýče a padající zeminu. V tu chvíli si myslela, že umře. Jako matka, na kterou doma čeká teprve čtyřletý syn, ale zachovala chladnou hlavu.

Šetřila dechem a cestu ven si prořezala diamantovým prstenem

Uvědomila si, že musí dýchat co nejméně, aby jí vzduch vydržel. Čekala, až uslyší zvuk auta, což by znamenalo, že její přítel z místa činu odjíždí. Nakonec si Michelina uvědomila, že má na prstuě diamantový prsten. A právě díky malému diamantu se jí podařilo odřezat pouta, která měla na rukou i nohou. Když se uvolnila, už mohla dělat jen jediné, doufat, že se prokope ven včas.

Jako zázrakem přežila vlastní smrt

Strach a paniku vystřídala touha přežít a mladé ženě se tak skutečně podařilo tohle peklo přežít. Z vlastního hrobu, který ji nachystal její přítel, se dostala ven. Ten vyfasoval od soudu doživotní trest a žena si tak může oddechnout, že už je v bezpečí.

Není snad nic horšího, než se ocitnout ve vlastním hrobě živý.

Zdroj: Examiner Live | foto: archiv Michelina Lewandowska

Autor: Michaela Richterová
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
zavřít reklamu