Jatka Fest 2020: pop-rocková hudba, ale i setkání dětí s musery

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Máte rádi hudbu? Pak by jistě vaší pozornosti neměl uniknout známý hudební festival Jatka Fest, jehož devátý ročník se bude i letos konat v Pacově. Festival proběhne ve dnech 26. a 27. červa, konat se bude v kouzelném prostředí místního zámeckého parku. Čeká na vás nabitý dvoudenní program pro malé i velké.

Jaké interprety letos uslyšíte?

A protože Jatka Fest patří k hudebním festivalům, setkáte se zde se známými tvářemi. Mezi interprety pop-rocku uslyšíte skupiny, jako jsou Divokej Bill, Rybičky 48, MIG 21, Mandrage, Mirai, One Spirit nebo Jelen. Nouze však nebude ani o další zpěváky, kdy se můžete těšit na Pavla Calltu, Jakuba Děkana s kapelou, Tomáše Kluse, Pokáče nebo Davida Stypku. 

O doprovodný program nebude nouze

Program letošního hudebního festivalu se jako ostatní roky pořádá na podporu města Pacov. A má vám opravdu co nabídnout. Dospělí si mohou zazpívat a zatančit spolu se svými oblíbenými interprety, děti se pak mohou těšit na sobotní dopoledne, kdy se bude konat muser show, kde se budou moct setkat se svými oblíbenými musery. Nebude chybět ani kvalitní doprovodný program, například ve formě zábavných sportovních aktivit pro malé i velké. Když vám vyhládne, budete se moct občerstvit na jednom z několika míst, o fotky na Instagram se postará fotokoutek, nemluvě o stanovém městečku.

Celou akcí vás provede Jakub Kohák

Stanové městečko bude ležet v zámeckém parku a bude hlídané. Součástí celé akce bude také tradiční charitativní souboj osobností, bez něhož by Jatka Fest nebyl Jatka Festem. O moderování celé akce se postará Jakub Kohák. 

Autor: Katka Procházková
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu