Japonská kavárna má jedno opravdu neobvyklé lákadlo. Jaké to asi je vykonávat potřebu, když vás obklopuje obrovské akvárium?

toaleta s akváriem (zdroj foto: My Travel Leader)

Japonci jsou známí svým neobvyklým uměním a také tím, že se snaží zaujmout vždy tak trochu neobvyklým způsobem. Že velká akvária zdobí interiéry restaurací nebo kaváren to není nic neobvyklého, ale že jedno takové může vyrůst i na toaletě, to tu ještě nebylo. Stačí, když si zajedete na dovolenou do Japonska a nevšední zážitek na toaletě si můžete dopřát také.

Tak takhle se lákají hosté

Pokud byste zajeli do Japonska a to konkrétně do města Akaši a navštívili zdejší kavárnu, asi byste viděli něco, co jste ještě nikdy neviděli. Tahle kavárna je vskutku neobyčejná a své hosty láká na jednu velkou kuriozitu. Zdejší dámská toaleta je totiž vytvořená uprostřed obrovského akvária, kde si klidně proplouvají rybičky a mořské želvy. Že to zní zvláštně a lákavě zároveň? Ano, zdejší kavárna takto funguje již dvanáct let a na nezájem zákazníků si opravdu nemohou stěžovat. I proto je asi nemusí mrzet, že za tuto ojedinělou atrakci majitelé utratili v přepočtu neuvěřitelných šest milionů korun, jak informoval deník Daily Mail.

Anketa: Navštívili jste již nějaké bizarnější toalety?
Celkem hlasů: 50

Zážitek jen pro ženy? Jak kdy!

Toaleta s akváriem je zřízená pouze jako dámská, ale i samotní pánové jsou samozřejmě zvědaví. Tak pokud v kavárně zrovna není narváno, mají možnost zajít si na malou exkurzi. Zaměstnanci kavárny jim to ochotně dovolí a na toaletách se tak občas tvoří i fronty. Těžko říct, co si asi říkají samotní obyvatelé akvária, když kolem nich každou chvíli někdo vykonává svou potřebu.

Kavárna se jmenuje Hipopo Papa a její majitelé si nejednou již postěžovali, že často zákazníci tráví více času obdivováním toalety než konzumací jejich nabídky. Jsou ale i takoví, kteří se naopak obávají vykonávat svou potřebu mezi akváriem a je to pro ně spíše nepříjemný zážitek.

No, ne každý z nás má rád obecenstvo při tak choulostivé záležitosti. Co myslíte, zašli byste si sem ulevit?

Autor: Martin Liška
Prohlédnout si všechny fotografie (4)

Mohlo by Vás zajímat​