Češi, inspirujme se… tento muž vymyslel originální způsob, jak upozornit úřady, že stav silnic není tak úplně v pořádku.

Přidat na Seznam.cz

Děravé silnice – tak to není pro české řidiče nic neobvyklého. Stav českých silnic je žalostný a nevypadá to, že by se někomu s tím chtělo něco dělat. Podobně to mají i v Indii. A tento mladík se rozhodl, že na žalostný stav tamních silnic upozorní vskutku originálně a vesele.


Není to tak jen u nás

Pro české řidiče jsou děravé silnice už běžnou věcí, nad kterou nemá snad ani cenu se pozastavovat. Zbývá jediné – dávat si pozor. Dennodenně se potýkáme s alarmujícím stavem našich silnic a nekonečnými uzavírkami. Česko vlastně patří k jedinečným zemím, kde se stále něco opravuje a přitom řidiči pořád kličkují mezi dírami a výmoly. Uklidnit nás tak může snad jen fakt, že nejsme jediným státem na světě, kde jsou silnice v žalostném stavu.

Jsou země, které na tom jsou mnohem hůř

Pokud často cestujete, určitě jste si toho také všimli. Mezi tyto země jednoznačně patří i Indie. A právě z Indie pochází mladík jménem Baadal Nanjundaswamy. Tomu už došla trpělivost a rozhodl se, že tamní úřady na stav silnic upozorní. Jít si stěžovat a stát dlouhé fronty někde na úřadě se mu ale nechtělo a tak to pojal po svém.

Zvláštní druh pouličního umění

Mladík pochází z indického města Bangalore, kde jsou k vidění skutečné silniční masakry. Vzal barvy a vytvořil tak vskutku moc hezké umělecké dílo, kterého si nejde nevšimnout. Využil rozbité silnice a zakomponoval je do svých humorných kreací, která pak neváhal šířit na sociálních sítích. Jeho video, na kterém se převtělil v kosmonauta na Měsíci, doslova obletělo celý svět a získalo si zasloužený obdiv.

Takhle přesně to vypadá, když lidem dojde trpělivost. S humorem jde přece všechno nejlíp.

Autor: Martin L.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.