Trendy ve světě bund. Jaké bundy se dnes nosí?

Přidat na Seznam.cz

I když venku panuje léto, to neznamená, že do svých šatníků nemůžeme přidat teplejší a delší věci v podobě bundiček. I když zatím se zdá být léto velmi horkým, večery bývají chladné. Ochraňte se proto před letními chladnými večery tak, že si nakoupíte bundičky do svého šatníku. Jenže se nabízí otázka, jaké bundičky se dnes nosí. Pro odpověď nemusíte chodit daleko, my vám to prozradíme!

Samozřejmě bundičky v létě nebudou jenom ochranou před chladnými večery, ale také mohou být skvělým společníkem při cestě letadlem nebo při romantické plavbě na řece. Takové lehké bundičky se v létě zkrátka hodí, o tom není sporu. Navíc se jedná o velice praktický kousek, který vynosíte třeba na podzim nebo naopak na jaro. A jakou bundu tedy koupit, když budete ve víru nakupování? Porazdíme!


Pastelový denim je in

K hitům letošního léta se jednoznačně řadí pastelový denim. Denimové neboli také džínové bundičky jsou trendem už nějaký ten pátek, ovšem kromě klasických modrých denimových bund se letos začaly nosit také pastelové alternativy a modely. Sáhnete po růžové podobě nebo raději zvolíte bundu v pastelově modré barvičce?

Květinové bombery jsou taky v módě

Mysleli jste si, že bombery vyšly z módy? Pak jste se opravdu šeredně spletli. Bombery z módy nevyšly, jenom jsou dnes moderní jiné podoby bomber bund. Zatímco vloni se nosily hlavně jednobarevné bombery, letos se dává přednost květinovým kouskům. Pokud ještě květinový bomber v šatníku nemáte, rychle si ho běžte pořídit, ať vám může nejen při letních chladných večerech dělat společníka!

Sportovní šusťákové bundy

Sportovní styl se aktuálně taky nosí, a to nejen ve chvíli, kdy se jde sportovat. Dnes se nosí hlavně šusťákové, sportovní bundičky, které jsou lehké, často nepromokavé a jsou určeny nejen k letním výletům za dobrodružstvím. Nebojte se výrazných motivů, na druhou stranu se nebojte ani jednobarevných variant, které lze sladit s čímkoli.

Autor: Vlastimil V.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.