Trendem ve světě bydlení jsou moderní pokojové rostliny. Jaké to jsou?

Chcete svou domácnost něčím oživit, chcete ji zmodernizovat? Pak byste měli nahlédnout do světa bydlení a poznat aktuální trendy. K aktuálním trendům patří nejen umělé kožešiny zdobící pohovku, ale také pokojové rostliny. Bez pokojových rostlin není domácnost útulná a pořádně zabydlená, bez pokojových rostlin je vzduch v domácnosti plný škodlivin a nečistot. V případě, že chcete investovat do pokojových rostlin, investujte do jedné z moderních pokojových rostlin, které vám bude kdekdo závidět. 

Dříve se zdobily okenní parapety hlavně fialkami nebo orchidejemi. Ovšem pravdou je, že takové rostliny už dávno nepatří k moderním a trendy pokojovkám. Dnes jsou stylové zcela jiné pokojové rostliny, víte, jaké?

Pokud se o svět bydlení a trendy v tomto světě nezajímáte, prozradíme vám několik moderních pokojových rostlin, které vám opravdu bude kdekdo závidět. 


Zamioculcas

O pokojové rostlině zvané zamioculcas jste určitě slyšeli. Je to rostlina známá svou výškou a také dužinatatými, lesklými listy, na které se často usazuje prach, proto je třeba ji kropit. Je to rostlina, kterou může pěstovat opravdu každý. Vydrží totiž doslova všechno. Jejími požadavky je občasná zálivka, polostín a občasné kropení. Hlavně ji nedávejte na přímé sluneční světlo, to tato rostlina zrovna v lásce nemá. 

Kapradiny

Obecně platí, že velice trendy jsou stálezelené pokojové rostliny. K nim se řadí i kapradiny, což jsou nenáročné pokojovky, které však milují vysokou vlhkost. Je třeba je vydatně zalévat a často kropit, ale za to vám budou spokojeně růst i v těch nejtemnějších koutech vašeho domu. Nezapomínejte na to, že kapradin je mnoho druhů, pro jaký druh se rozhodnete vy? 

Palmy

Palmy jsou nestárnoucí a nadmíru elegantní. V současné době palmy vyplňují rohy místností, ovšem to není to nejlepší místo, kde by se jim nadmíru dařilo. Stín nemají zrovna v lásce, radši mají slunné stanoviště, případně polostín. 

Autor: Vlastimil V.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí
ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 35 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 35 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 11 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 12 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 47 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 35 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 11 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 12 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 47 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 47 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 35 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 35 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 47 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 35 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 11 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 35 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 11 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 11 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 12 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 47 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 35 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 35 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 35 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 12 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 39 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 12 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.