Silný příběh mladého páru, kdy žena porodila jedno mrtvé dvojče, které zázrakem ožilo

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Baví vás číst neuvěřitelné lidské příběhy? Tento chytí u srdce každého, možná někoho i rozpláče. Když australská žena Kate Ogg porodila dvojčata, lékaři u jednoho z nich konstatovali smrt. Matka ho chtěla vzít naposledy do náruče, a tak položila bezvládné tělo svého dítěte na hruď a začala ho hladit. Co se stalo potom, je skutečně zázrak!

Navzdory všem pokusům, srdce chlapečka přestalo bít, ale…

Novopečeným rodičům Kate a Davidovi se dvojčata narodila předčasně, již v 27. týdnu těhotenství. Zatímco malá Emily těžký porod přežila, lékaři nedokázali zachránit život jejímu bratrovi Jamiemu. Mladý pár byl šokován, když se dozvěděli zprávu o tom, že Jamie nepřežil.

Kate a David se chtěli se svým synem rozloučit

Jeho matka s ním strávila poslední chvíle tak, že si přiložila jeho tělo ke své hrudi a začala ho hladit a mluvit s ním. A dítě najednou začalo „dýchat“. Lékaři to vysvětlili jako poslední reflexní mechanismus těla a rodiče již nedoufali, jenže se lékaři mýlili. Co se stalo dále?

Naděje umírá poslední

Matka Emily a Jamieho to nevzdávala a v příštích dvou hodinách pokračovala v hlazení, tentokrát stimulací špičky svého malíčku a vkládáním mateřského mléka do úst dítěte. Je to k nevíře, ale malý chlapec najednou ožil!

Jak to dal najevo? Tak, že otevřel oči, sáhl po otcově prstu a začal se hýbat. Lékaři nemohli uvěřit, ale Jamie byl zpátky a naživu! Chlapec v blízkosti matky a velké lásky obou rodičů ožil i vzhledem k nezvratné lékařské zprávě.

Obě děti se tak staly zcela zdravými a stav Jamieho stabilizován

Kate a David se tímto zážitkem chtějí podělit s ostatními rodiči. Jejich bezmezná radost proletěla celým světem, protože tento příběh hovoří o jediném – láska matky k dítěti je obrovská a neměla by být nikdy podceňována!

Zdroj: cuisineandhealth.com

Autor: Renata Horáková
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
zavřít reklamu