Pobavte se jako kdysi – tipy na ty nejlepší kanadské žertíky, kterými dostanete své přátele

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
zábava s kanadskými vtípky (zdroj foto: freepik.com)

Někoho napálit je bezpochyby legrace – a pokud je kamarád stejně dobře naladěný a nezkazí žádnou srandu, zasměje se nakonec také. Nemusíte čekat na apríla – kanadský žertík můžete připravit kdykoliv. Ideální doba je například letní dovolená s přáteli, všichni se dobře baví a tomu, kdo odpadne jako první, to přece nemůže projít jen tak.


Kanadská noc jak ji známe z letních táborů

Snad na každém letním táboře kanadská noc vždycky proběhla. Jistě si pamatujete, jak se stříkala pěna na holení do vlasů, na kliky se patlala zubní pasta, obličej se maloval fixovými nebo ještě lépe rovnou lihovkami, aby to šlo co nejhůře dolů. Ani staré známé triky sice neomrzí, ale jako dospělí si už můžeme dovolit i něco víc, co myslíte? V originalitě se meze nekladou a na skutečně dobře promyšlený žertík se jen tak nezapomíná.

Usnout dřív se nevyplácí

Většinou se žertík nevyhne tomu, kdo si na nějaké zábavě dá o skleničku více a usne dřív než se párty vůbec pořádně rozjede. Vykašlete se na fixy a raději se pusťte do něčeho kreativnějšího. Ospalec potřebuje přece pořádný budíček. Schovejte mu po pokoji hned několik budíků nastavených několik minut po sobě. Dejte si opravdu záležet, kam budíky schováte – to bude panečku probuzení. Po alkoholu bývá žízeň, je hezké nachystat kamarádovi k posteli kelímek s vodou. A co takhle rovnou třeba pět? Jasně, připevněte k sobě několik papírových nebo plastových kelímků a postavte je na stůl. Pak už jen stačí naplnit vodou. Co bude dál netřeba dodávat.

S potravinovou fólií se dají dělat věci

Obyčejná potravinová fólie se dá využít hned k několika zajímavým kouskům. Důležité je jen jedno. Dát si záležet a fólii vždy pečlivě natáhnout a narovnat, tak aby si jí skutečně nedalo všimnout. Pokud se nebojíte ničeho, dejte ji na záchodové prkýnko – ne, není to vůbec nechutné, stačí, když je poblíž koupelna, kde se dá umýt. Fólii můžete nastražit i do dveří, a pokud jí nakoupíte hodně, můžete kamarádovi připravit zajímavý dáreček v podobě pečlivě zabaleného auta až po střechu.

Žádný žertík ještě nikdy nikomu neublížil. Tak do toho, smích je přece zdravý.

Autor: Michaela Richterová
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Mohlo by Vás zajímat