Plavkové trendy letošního roku. Jaké plavky se v létě budou nosit?

Přidat na Seznam.cz

Jelikož léto konečně dorazilo i do České republiky, nabízí se otázka, co se letos v létě bude nosit za plavky. Přece jen plavkové trendy se mění každým rokem, pokud chcete být in, každým rokem do vaší sbírky musí přijít alespoň jedny nové plavky, o kterých se píše v módních časopisech. Pokud se v blízké době vydáváte na „lov“ plavek, prozradíme vám, na jaké plavkové trendy se zaměřit.

Zatímco vloni jsme se radovali z plavek s volánky, letos od těchto plavek upusťme. Volánky jsou dnes už tabu, jedná se o trend, který se překlenul z „in“ zóny do takzvané „out“ zóny. Ovšem nezoufejte, jiné plavkové trendy jsou daleko přitažlivější a atraktivnější!


Zvířecí vzory frčí!

Do módy se přiřítila vlna z šedesátých let, která toho přinesla opravdu mnoho. Kromě elegantních kabátků přinesla vlna z šedesátých let také zvířecí vzory, které se dostaly pomalu na každý kousek oblečení. Leopardí nebo tygří vzory najdeme na obuvi, kabelkách, halenkách či na sukních. A ani plavky ostatně nezůstávají pozadu. Zejména s plavkami, které budou mít zvířecí vzor, uděláte opravdu dobře. Budete v nich svůdná, zároveň sexy, také budete stylová. Nezáleží na tom, jestli plavky budou jednodílné nebo v podobě bikin, důležité jsou zvířecí vzory.

Plavky až nad pupík

Vlna z šedesátých let také způsobila, že se do módy vrátily vysoké pasy. Koupit si nyní lze nejen sukně s vysokým pasem, ale také si lze koupit džíny s vysokým pasem či plavky s vysokým pasem. Právě dvoudílné plavky, jejichž spodní díl sahá až nad pupík, jsou v současné době hitem. Pokud navíc mají puntíkovaný vzor, pak máte vyhráno. Takové plavky dokonale zamaskují nehezky tvarované boky, které jste nestihli do léta dát do formy.

Jednodílná elegance

Jediné, co v módě zůstává od loňského roku, jsou jednodílné plavky, které jsou jednobarevné. Pokud navíc mají třeba šněrování na prsou nebo průstřih na zádech, jsou to perly ve vaší sbírce.

Autor: Lenka S.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.