Muž chtěl svou přítelkyni požádat o ruku netradičním způsobem. Potopil se proto pod vodu a už bohužel nevyplaval.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Chtěl pro svou přítelkyni uspořádat romantické a originální zásnuby. Potopil se pod vodu, kde ji žádal o ruku. Na hladinu už ale bohužel nevyplaval. Její kladnou odpověď už muž tak neuslyšel.

Žádost o ruku, která se změnila v tragédii

Američan Steven Weber a jeho partnerka Kenesha Antonie se vydali na začátku září na dovolenou do Tanzánie. Ubytovali se v kouzelném letovisku Manta Resort a zarezervovali si podvodní pokoj jen přibližně 250 metrů od pobřeží. Muž se na této luxusní dovolené rozhodl požádat svou dlouholetou partnerku o ruku originálním způsobem. Žena na tuto žádost o ruku neměla nikdy zapomenout. To se jí splnilo, ovšem místo záplavy štěstí ženě zůstaly jen oči pro pláč. Muž se potopil pod hadinu, aby své milované vyjádřit jak moc ji miluje a požádal ji o ruku, než žena ale stačila odpovědět, její partner se utopil.

Vezmeš si mě?

Předposlední večer jejich dovolené se Steven potopil, aby mohl Keneshu požádat o ruku. Ta přitom zůstala v podmořské kabině. „Nemůžu zadržet dech dost dlouho na to, abych ti řekl, co všechno na tobě miluju, ale všechno co na tobě miluju, miluju každý den víc a víc. Vezmeš si mě?“ napsal muž na papír zatavený do vodotěsné fólie. Potom vytáhl krabičku s prstýnkem a chtěl vyplout zpět pro svou odpověď. Na hladinu se muž nedostal. „Už jsi nevyplaval a neslyšel mou odpověď. Ano! Ano! Milionkrát ano, vezmu si tě!“ napsala zdrcená Kenesha na svém facebookovém profilu.

Náhlá zdravotní komplikace

„Muselo dojít k nečekanému zdravotnímu problému, když vyplaval, nedalo se už nic dělat,“ řekl šéf resortu Matthew Saus. Kenesha pak svůj tragický zážitek sdílela na svém profilu na Facebooku, což okamžitě vyvolalo doslova lavinu soucitných reakcí. Stovky kondolencí a vzpomínek zavalily ženinu stránku. Ta jen dodala: „Nejlepší den našich životů čekal ten nejkrutější zvrat.“

Život je opravdu někdy krutý. A smrt si nevybírá.

 

Autor: Martin Liška
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

#kvíz 1 / 1 | V které zemi stala tato tragédie?

V které zemi stala tato tragédie?

ZAVŘÍT