Mary Bellová: Její příběh vám bude nahánět husí kůži, jako dětská vražedkyně se s oběťmi nepárala

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Mary Bellová se narodila v roce 1957 v Anglii. Svého otce neznala, vyrůstala jen se svým otčímem, který měl problémy se zákonem, a matkou, která se živila prostitucí a libovala si ve zvrácených praktikách. Malá Mary měla sklony k násilí a už jako malé dítě začala vraždit zvířata. To jí ale brzy přestalo stačit.

Zneužívaná a bezmocná Mary

Matka Mary se živila prostitucí a své klienty si vodila domů. Malá Mary tomu nejenže musela často přihlížet, matka také nechávala své klienty, aby ji zneužívali – v té době měla Mary pouhých pět let. Není tak divu, že se již jako dítě pokusila o sebevraždu předávkováním. To se jí nepovedlo, později si tak začala svou zlobu a bezmoc vybíjet na bezbranných tvorech. Začala u zvířat, v jedenácti letech ale už zavraždila i první lidskou bytost.

Nikdo nečekal, že by jedenáctiletá dívenka mohla vraždit

Její první obětí se stal teprve čtyřletý chlapec jménem Martin Brown, kterého chladnokrevně uškrtila. K vraždě se však chtěla doznat, společně s kamarádkou se vloupala Mary do školy a tam zanechala vzkaz, kde se přiznávala ke chlapcově vraždě. Nikdo tomu však nepřikládal váhu – jedenáctiletá dívenka přece nemohla něco takového udělat.

Chtěla na sebe upozornit

Týranou a zneužívanou dívku nikdo nebral vážně, o měsíc později tak společně se svou kamarádkou unesly tříletého Briana Howeho. Toho Mary také uškrtila, společně s kamarádkou odešly z místa činu, aby se po chvíli Mary vrátila sama a tentokrát měla v ruce nůžky. Těmi do nebohého tělíčka malého chlapce vyryla písmeno „M“, také mu pořezala nohy a genitálie. Nechala tak jasný vzkaz, že vraždí ona a chce, aby ji policie našla a vyslechla.

To se skutečně stalo, Mary i její kamarádka byly zadrženy a vyslýchány. U její kamarádky se neprokázalo, že by na vraždě měla nějaký podíl, a tak byla propuštěna. Mary vypovídala tak, aby bylo policii jasné, že informace, které má, může vědět jen skutečný vrah nebo vyšetřovatelé. Všem tak bylo jasné, že vrahem s nůžkami byla skutečně malá Mary.

Nepřehlédněte: Obležení Waco se zvrtlo v masakr, zásah proti sektě nepřežilo 76 Davidiánů, byly mezi nimi i děti.

Dočkala se nového života

Mary byla od roku 1969 do roku 1973 umístěna do nápravného zařízení pro chlapce, v šestnácti letech byla převezena do ženské věznice. V roce 1980, kdy jí bylo 23 let, byla propuštěna na svobodu. Dostala nové jméno a identitu a začala se živit jako servírka. Žila normálním životem a o pár let později porodila svou jedinou dceru – ve stejný den, kdy spáchala svou první vraždu.

Mary se podařilo žít roky v utajení, o její minulosti nikdo z jejího okolí nevěděl. Až později se podařilo novinářům Mary vypátrat a teprve tehdy se i její dcera dozvěděla pravdu o matčině temné a smutné minulosti.

Zdroj: medium.com/crimebeat | zdroj foto: WikiMedia, CC

Autor: Michaela Richterová
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
zavřít reklamu