Malý hrdina zachránil sestřičku před útokem psa, sám pak potřeboval 90 stehů v obličeji

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Příběh statečného šestiletého chlapce z Wyomingu v USA, který zachránil svou malou sestřičku před útokem psa, si zaslouží vaši pozornost. Z incidentu vyvázl Bridger Walker s obrovskou ránou přes celou tvář, která si vyžádala více než 90 stehů. Za svůj čin si vysloužil uznání herečky Anne Hathaway.

Příběh sdílela jeho teta

Před pár dny sdílela příběh chlapcova teta Nicole Walker na svém Instagramu. Napsala, že 9. července její šestiletý synovec Bridger zachránil svou malou sestru tím, že se postavil mezí ni a psa, který na ni útočil. Vlčák, který patřil známým rodiny, chlapce několikrát kousl do hlavy a obličeje. Bridger přesto neztratil duchapřítomnost, vzal sestřičku za ruku a utekl s ní do bezpečí.

Čtěte také: Poslední fotka dívky uvězněné po výbuchu sopky – proč nebylo možné zachránit Omayru Sanchéz?

Teta dále uvedla, že svého synovce považuje za hrdinu a označila v příspěvku herce z Avengers, do jejichž řad by se svým činem mohl směle zařadit.

90 stehů

Bridger později řekl, že pokud měl v tu chvíli někdo z nich dvou umřít, tak on, ne jeho sestra. Po útoku strávil dvě hodiny na sále a jeho tvář „zdobí“ více než 90 stehů. Podle jeho tety se ale rány hojí dobře a chlapce v domácím léčení neopouští dobrá nálada.

Příběh se po sociálních sítích začal okamžitě šířit rychlostí blesku. Možná i proto, že si ho všimla herečka Anne Hathaway a sdílela ho též. Mnozí lidé v komentářích nabízejí různou pomoc. Finance však rodina odmítá a pro chlapce, kterého velmi zajímá geologie, si přejí jen fotky zajímavých kamenů.

Autor: Veronika Rybenská
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
zavřít reklamu