Kreativní nápady na zvelebení vašeho interiéru – za chviličku a za hubičku

Chtěli byste změnu, ale na rekonstrukci nebo drahé doplňky zkrátka momentálně nemáte finance? To, ale vůbec nevadí. Protože s šikovnými nápady se dá udělat hodně změn a to s minimem práce i peněz.


Kouzlení s tapetami

Když se řeknou tapety, možná si i vy vybavíte komunistickou éru, kde tapety hrály prim. Jenže to už dávno neplatí. Moderní tapety jsou stylové, pořídíte je za pár korun a navíc jsou samolepicí! Což vám ušetří spousty času i práce. Pokud vám děti počmárají nebo zamastí zdi a vám se nechce pouštět do velkého malování – vyřešte to tapetami nebo samolepkami na zeď.

Samolepky jsou skvělé v tom, že je můžete dát jen na místa, která potřebujete nutně zakrýt a s tapetami si můžete vyhrát tak, že vás byt dostane úplně novou tvář. Můžete je nalepit jen na protilehlé stěny a tím oživíte váš současný interiér v okamžiku. Použít, ale tapety můžete i na zvelebení staré kuchyňské linky nebo staršího nábytku. Pokud už jsou vaše skříňky potlučené nebo poškrábané, můžete jejich dvířka jednoduše oblepit tapetami a nejenže nikdo nic nepozná, ještě se budou divit, jak moc hezký nábytek máte.

Nový stolek, který jen tak někdo nemá

Potřebovali byste do obýváku nový konferenční stolek, ale nemáte na něj peníze? Za to vám doma zavazí staré knihy, které už roky nikdo nečetl? Tak je rozhodně nevyhazujte. Stylový stolek si totiž můžete vytvořit jednoduše tak, že poskládáte na sebe a k sobě staré knihy – podle toho jak chcete mít stolek velký, zvolíte počet knih. Knihy skládejte jako komín a vytvořte z nich kvádr.

Nahoru postavte vázu s květinami nebo svíčky a máte designový kousek, který byste v obchodě stejně nekoupili. Stolek z knih můžete udělat i tak, že si z knih postavíte čtyři pevné a masivní nohy stolu a na ně položíte jen dřevěnou nebo skleněnou desku. Originální, co myslíte?

Dekorace z lesa

Jděte na procházku do lesa a přineste si domů nějakou pěknou větvičku. Tu potom doma očistěte a třeba i nabarvěte a proměňte ji v báječnou dekoraci. Menší větvička může posloužit jako věšák na klíče a větší a pevnější jako věšák na oblečení. Větvičku můžete nechat i v její přírodní barvě, připevnit ji na zeď a přivázat na ní provázky, které necháte viset dolů.

Na provázky pak můžete připevnit – třeba za pomocí dřevěných kolíčků rodinné fotografie, namalované obrázky dětí, nebo vystřihané kytičky, srdíčka nebo cokoliv co vás napadne. V mžiku tak máte originální dekoraci, kterou nikdo nepřehlédne. Do tvoření se nebojte zapojit i děti.

Když má člověk nápad, nepotřebuje drahé věci a doplňky z obchodů. Šikovnost udělá divy a promění vás byt v originální místo.

Autor: Michaela R.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

CarsMag.cz - aktuálně čte 17 lidí
NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 26 lidí
CarsMag.cz - aktuálně čte 17 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 37 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 17 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 26 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 37 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 17 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 15 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 13 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 28 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 15 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 26 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 37 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 17 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 28 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 13 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 15 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 26 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 15 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 37 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 26 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 37 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 28 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 21 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 28 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 13 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 13 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 8 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 28 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 15 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 13 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.