Koronavirus on-line z celého světa v živém vysílání

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Spousta z vás určitě sleduje situaci ohledně vývoje koronaviru. Abyste měli opravdu aktuální přehled o tom, kde je situace nejhorší, sledujte online stream na YouTube. Mějte to jako grafickou nástěnku i na vaší televizi.

Co lze na YouTube vidět?

Na livestreamu uvidíte nejenom globální počty všech nakažených, uzdravených nebo zemřelých občanů, ale také aktuální situaci v jednotlivých zemích na světě. Můžete si tedy snadno porovnat, jak dobrý nebo špatný je současný stav vzhledem k Číně nebo například k Itálii.

K dispozici jsou i grafy

Během sledování tohoto živého vysílání uvidíte i několik přehledných grafů. Zajímavý je například celosvětový vývoj nakažených, který je exponenciální. Jako občany České republiky nás ale bude zajímat zejména porovnání expanze počtu nakažených s nejvíce postiženými zeměmi.

Přehled aktuálních přírůstků

Mimo pouhých strohých čísel na livestreamu uvidíte i aktuální přírůstky v jednotlivých zemích světa. Všechna data jsou neprodleně aktualizovaná, a navíc zde můžete vidět krátké tiskové zprávy od agentury Reuters a dalších zpravodajských společností z celého světa.

Koronavirus je civilizační onemocnění, a je na každém z vás, zda přispějete k jeho poražení. Pokud si budete neustále hrát na hrdiny, postihnou následky nejenom vaše blízké, ale také celou společnost. Kvůli vám pak budou umírat lidé.

Autor: Lenka Svobodová
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
ZAVŘÍT