Jízdárna Fest 2020 – v Rychnově nad Kněžnou

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Letos se bude konat již druhý ročník úspěšného hudebního festivalu Jízdárna Fest, který je jedinou akcí svého druhu v Rychnově nad Kněžnou a jejím okolí. Těšit se můžete na spoustu hudby, ale také zábavy – a to přímo uprostřed města. Loni akce zaznamenala účast tisíců lidí a věříme, že stejný úspěch zažije i letos.

Bohatý program bude připraven také pro děti

Návštěvníci si i letos užijí v prostoru místního zámeckého parku koncerty slavných interpretů z našeho českého prostředí. Chybět nebude ani nabitý doprovodný program nejen pro dospělé, ale také pro děti. Těm bude vyhrazeno jedno celé dopoledne. Na vaše děti budou čekat doprovodné aktivity, jako jsou Čiperkové, Lumpina, dětská diskotéka, ale i skákací hrady nebo 3D realita.

Kdo vystoupí?

Celá akce se bude konat ve dnech 21. a 22. srpna, vystoupí zde kapely, jako jsou Divokej Bill, MIG 21, Mirai, Tomáš Klus, Jelen, UDG, MIG 21, Pokáč, Callta, David Stypka a další. V rámci jejich vystoupení se budete moct těšit také na souboj kapel, jehož se zúčastní kapely, které vyhrají hlasování diváků na Facebooku. Vítěze soutěže vybere odborná porota, kterou budou tvořit zástupci z řad umělců a podnikatelů.

Kde koupíte vstupenky?

Nebude chybět ani stanové městečko, kde si budete moct odpočinout po dni plném tance, zpěvu, hudby a zábavy. Vstupenky si můžete koupit jak online, tak i v kamenných prodejnách, konkrétně pak:

  • Rychnov nad Kněžnou – Kavárna Láry Fáry
  • Kostelec nad Orlicí – Kavárna Vinyl Café
  • Dobruška nad Orlicí – Kavárna Dřevěný Koník
  • Náchod – Kavárna Láry Fáry

Autor: Katka Procházková
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu