Christiano Ronaldo se tajně oženil. Kdo je jeho nevěsta?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Špatná zpráva pro všechny fanynky hvězdného Ronalda. Při přísně utajeném obřadu si vzal za ženu svou přítelkyni a matku dvou dětí, modelku Georginu Rodríguez. 34 let žil Christiano Ronaldo jako svobodný mládenec, tomu je teď ale konec.

Tajná svatba v Maroku

Italský magazín Novella 2000 ve středu informoval, že hvězdný fotbalista, který momentálně kope za Juventus Turín, se tajně oženil se svou dlouholetou přítelkyní. Svatba se odehrála v Maroku bez jakéhokoliv zájmu médií. Již v srpnu se však rozvířily zprávy o tom, že se svatba bude konat, nebo že už dokonce měla proběhnout. Ronaldova přítelkyně se totiž na veřejnosti prořekla a označila jednoho z nejlepších fotbalistů na světě za svého manžela. Byla tak jen otázka času, kdy se tato zpráva zcela jistě potvrdí.

Podle deníku Novella 2000 tajnou svatbu zorganizoval fotbalistův blízký přítel Badr Hari. Stejný zdroj také potvrdil, že Ronaldova maminka Dolores Aveirová o všem věděla a svazku svého syna a krásné modelky, s níž má velmi dobrý vztah, požehnala.

Láska jako trám

Christiano Ronaldo a Georgina Rodríguez tvoří pár už od roku 2016 a byla to láska doslova na první pohled. Seznámili se totiž v jednom z madridských butiků značky Gucci. Krásná Georgina tam pracovala jako obyčejná prodavačka a slavný fotbalista si sem vyrazil na nákupy. I když v obchodě nebylo moc prostoru ke komunikaci, jiskra mezi nimi přeskočila. O pár dní později se pak potkali na jedné společenské akci a byla ruka v rukávě. Krásná prodavačka tak začala žít sen mnoha žen a dívek po celém světě. Stala se z ní mediálně známá osobnost, už nemusela vstávat ráno do práce a jít prodávat. S Ronaldem žijí momentálně v Turíně a žijí spokojeným rodinným životem, který konečně zpečetili také svazkem.

Ať se daří.

Autor: Michaela Richterová
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín StoryMag.cz na hlavní stránku Seznam.cz

#kvíz 1 / 1 | Jaké bylo povolání Ronaldovy nové ženy?

Jaké bylo povolání Ronaldovy nové ženy?

ZAVŘÍT