Budete se brát? Víme, jaké jsou svatební květinové trendy tohoto roku

Přidat na Seznam.cz

Plánujete letos svatbu? Možná už přemýšlíte, jaká bude vaše květinová výzdoba. Květinová výzdoba společně se svatební kyticí, kterou nevěsta ponese v rukou, ovlivní celý vzhled svatby. Mnohé nevěsty už mají od zásnub jasnou představu o tom, jak bude jejich svatební kytice vypadat, mnohé si však nechají posléze poradit a rozhodují se dle aktuálních módních trendů. Pokud chcete mít svatbu opravdu krásnou, doporučujeme vám vybrat si takovou květinu, která bude skutečně dle aktuálních trendů. Že nevíte, jaké svatební květinové trendy letos jsou? My to víme!

Jak jsme zmínili, svatební kytice může zcela ovlivnit vzhled celé svatby. Právě od svatební kytice se odvíjí zbytek květinové výzdoby. I když si nevěsty navymýšlí leccos, takzvaný konečný wow efekt je až na floristovi, jak to pojme a jestli splní očekávání.

Svatební floristka je v současné době brána jako za nejvyšší disciplínu květinářství. Musí umět nevěstám poradit, musí zhotovit jejich představy a musí také vědět, jaké květinové trendy aktuálně frčí. Několik takových květinových trendů vám představíme.


Hlavně, ať to vypadá jako z přírody!

Aktuálním nejžhavějším květinovým trendem jsou svatební kytice, které vypadají jako z přírody. Bohémské svatby v harmonii s přírodou jsou velice moderní a in. Svatební kytice vypadající jako luční kvítí se váže hlavně na svatby konané v létě a u rybníka. Kromě lučního kvítí bývají do kytice zakomponovány také traviny, aby kytice byla živější.

Bílé kytice jsou také moderní

Pokud však netoužíte po bohémské svatbě, možná chcete svatbu, která bude působit luxusně. Za luxus se ve světě květin berou bíle uvázané kytice. Svatební kytice nesoucí se v bílých tónech barev jsou většinou vázány pro svatby konající se na zámcích nebo podobných panstvích.

Pivoňka je svatební květinou roku

Pakliže netoužíte po kytici z lučního kvítí a neučarovala vám ani bíle zbarvená svatební kytice, doporučujeme vám sáhnout po svatební květině roku, kterou je pivoňka. Pivoňky jsou něžné, jemné květiny, které neuškodí žádné nevěstě, naopak nevěstám přidají na kráse!

Autor: Vlastimil V.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.